Nieuwe collectie Red Rag kinderschoenen
VET! Onze nieuwe voorjaarscollectie van Red Rag kinderschoenen! Bekijk ze allemaal hier!
Super stevige en slijtvaste sandalen voor jongens. Hieronder staan alle modellen die wij binnen krijgen voor aankomende zomer 2016.
Voordelen Red Rag dichte sandalen
Omdat deze sandalen een dichte neus hebben zijn deze sandalen uitermate geschikt voor de allerkleinste die net loslopen. Omdat de kleintjes vaak nog veel op de knietjes spelen en kruipen worden de teentjes goed beschermd door het dichte neusje door de sandaaltjes van Red Rag.
Daarnaast zijn het verantwoorde sandalen. Dit komt omdat de sandaaltjes gemaakt zijn met een hoog en stevig kurken voetbed. De voetbedden zijn met leder bekleed dat ervoor zorgt dat de voetbedjes mooi naar het voetje vormen en goed vocht opnemen!
De sandaaltjes zijn ook voorzien van een rubberen loopzooltje, dit maakt de sandaal soepel voor uw kleine maar toch stevig zodat de sandaaltjes lang mee gaan!